Laden Evenementen

Dag van het kasteel | Kasteel Doornenburg

Dag van het kasteel

Maandag 25 mei (Tweede Pinksterdag)

Op 25 mei (tweede pinksterdag) staat de Dag van het Kasteel in het teken van de liefde. Laat je betoveren door sfeer en beleving van liefde voor elkaar, de natuur en het cultureel erfgoed. De liefde gaat deze dag ook door de maag en het is een bron van creatieve uitingsvormen.

Zo kun je leren kalligraferen, de geheimen van de kruidentuin ontdekken, oude kinderspellen spelen of je eigen stokbroodje bakken en smeren met appel-perenstroop van fruit uit onze eigen boomgaard.

Als kers op de bruidstaart ben je van harte uitgenodigd om de middeleeuwse huwelijksceremonie van Sophia van Bylandt, Vrouwe van Doornenburg, en Reynalt van Homoet, Heer van Doorwerth, bij te wonen in de kapel.

Daarnaast kan er zelfstandig door het kasteel gelopen worden tussen 11.00u-16.30u (laatste entree om 15.45u). De kassa in de boerderij op de binnenplaats is geopend vanaf 11.00u.

+ Direct tickets bestellen

Evenement details

Locatie